Potrebuje len 30 dní, aby si schudol 15 kilogramov! Máme na to štúdie!

Vitajte,

Volám sa prof. Peter Cmorej Som vedcom so špecializáciou na mikrobiológiu. Rád by som Vám predstavil môj najnovší a najväčší objav podložený množstvom nezávislých štúdií: 100% prírodnú kúru spaľujúcu tuk, vďaka ktorej Vám stačí len mesiac, aby ste schudli 15 kilogramov! Všetko bez diét, fyzickej námahy a odriekania.

Peter Cmorej

Odpovedz si na otázku, či chceš:

 • Schudnúť až 15 kilogramov za 15 dní, bez ohľadu nato, že, predchádzajúci boj o vysnívanú postavu nedal želané efekty.
 • Zlikvidovať zlý cholesterol v organizme a súčasne dostať do normy výsledky krvi a znížiť až o 88% riziko ochorenia krvného obehu (o.i. infarktu, mŕtvice, aterosklerózy) už za 2 týždne.
 • Znormalizovať hladinu cukru v krvi, zlepšiť funkciu pankreasu a obmedziť rozvoj cukrovky
 • Vyeliminovať JOJO efekt a tešiť sa z peknej postavy po celé roky
 • Sršať energiou a dobre sa cítiť, a zlepšiť stav pleti, vlasov a nechtov

Toto všetko môžeš získať bez zmeny spôsobu života: diét, hladoviek a cvičenia. Nemusíš navštevovať výživových poradcov ani chodiť do posilňovne. Môžeš získať zdravie a dobrý pocit, a pritom značne zlepšiť postavu takmer zadarmo, bez míňania stoviek EUR na kúry plné klamstiev.

Táto metóda je lepšia než diéta!

 • Je úplne na prírodnej báze, obsahuje 100% zložky, ktoré ideálne spolupracujú s Tvojim telom. Pre správne fungovanie potrebuješ energiu a kalórie – hladovky Ti nikdy nepomôžu dosiahnuť želaný efekt, a keď a Ti aj podarí vďaka nim spáliť niekoľko kilogramov – JOJO efekt sa objaví skôr, než si myslíš. Podobne je to s fyzickou aktivitou – hoci ľudské teo je predurčené na chodenie, neprirodzené cvičenie v posilňovni sú obrovskou záťažou pre chrupavky a celý pohybový aparát – kvôli tomu vzniká toľko úrazov a výronov u športovcov.
 • Prináša rýchly a trvalý efekt, bez ohľadu na to, čo ješ a ako tráviš voľný čas. Tvoj organizmus sa prirodzene preorientuje na iné spaľovanie tuku. Energia, ktorú získavaš z jedla – a teda kalórie, ktoré konzumuješ sa stane palivom pre Tvoj metabolizmus. Môžeš jednoducho jesť a chudnúť.
 • Nastavuje Tvoj organizmus do režimu 24 hodinového spaľovanie tuku! Nakoniec, spaľuje nielen tuk, ktorý sa Ti rokmi hromadil v podobe tukového tkaniva – obmedzuje tiež vstrebávanie zbytočného tuku a vytvára bariéru, vďaka ktorej v budúcnosti nepriberieš ani kilogram.
 • Podporuje zdravie a chráni pred chorobami! Je to metóda, ktorá Ti má pomôcť nielen spáliť prebytočný tuk – zlepšuje krvný obej, odstraňuje nahromadený cholesterol, zlepšuje funkciu štítnej žľazy a pankreasu, pomáha normalizovať hladinu cukru v krvi (a tým eliminuje komplikácie, napr.: vznik diabetickej nohy)
 • Spaľuje tuk raz a navždy! Prirodzene spálené kilogramy sa už k Tebe nevrátia – bez problému si udržíš získanú váhu. Z dôvodu zrýchleného metabolizmu nie je možné, aby sa objavil JOJO efekt.
 • Ušetríš obrovské peniaze! Nemusíš utrácať peniaze za návštevy u výživových poradcov, osobných trénerov a na drahé pseudo-diétne produkty. Stačí použiť inovatívnu metódu raz, a po 30 dňoch mať o 15 kilogramov menej!

Táto prírodná metóda zasahuje do zdroja problému – odstraňuje príčinu nadváhy, a okamžite dovoľuje spáliť tuk dokonca aj na tých najťažších miestach, takých ako brucho či ramená.

Vďaka mojej autoskej metóde sa konečne zbavíš nadváhy, každý prebytočný kilogram v podobe tukového tkaniva sa premení na energiu a zostane okamžite spálený. Vďaka tomuto spôsobu zabudneš na veľké oblečenie, a kúpa šiat na svadbu nebude pre Teba žiadnou výzvou. Kúra Ti pomôže odstrániť bolesti kolien a chrbtice, spôsobené nadbytočnými kilogramami, a o nadmernom potení sa v každodenných situáciách nebude reč.

Táto metóda Ti umožní zbaviť sa 15 kilogramov už za 30 dní. Konečne sa zmestíš do oblečenia z každého obchodného reťazca a ľudia ťa začnú chváliť pre Tvoj vzhľad. Nebudeš mať problém s ukazovaním svojho tela na plavárni, a Tvoje sebavedomie v spálni očarí Tvojho partnera. To všetko vďaka unikátnej formule pozostávajúcej z dvoch fáz spaľujúcich nadváhu, ktoré preorientujú Tvoj organizmus na okamžité, celodenné (24 hod.) spaľovanie tukov.

Chceš vedieť, ako som to vynašiel?

Výskumy sú zarážajúce – každá tretia osoba na Slovensku má nadváhu. V zahraničí sa dokonca objavil pojem „tučný ako Slovák“. Je to obrovský problém, nielen vzhľadom na estetiku. Je to predovšetkým problém fyzického zdravia, ale taktiež psychického. Pekný vzhľad vždy dodáva sebavedomie, pocit atraktívnej postavy je skutočným motorom pre každého človeka. Umožňuje cítiť sa sebavedomejšie a vyjsť von, a tým dosiahnuť úspech v osobnom aj profesnom živote. Nadváha to nie je len nedostatok sebavedomia a životné prehry. To je taktiež zvýšené riziko mozgovej príhody, aterosklerózy, cukrovky či mŕtvice alebo infarktu. Vedie k degenerácii kĺbov, spôsobuje obrovskú bolesť nôh a chrbtice, je príčinou takých ochorení ako: haluxy, podráždenie pokožky a zapareniny (hlavne vo vnútornej oblasti stehien). Problémy s nadváhou sa veľa rokov týkali aj mojej milovanej dcéry Karolíny....

Karolína bola mladé, krásne dievča, hoci odjakživa bacuľaté. Nikdy mi nevadili jej nadbytočné kilogramy – miloval som ju takú, aká bola. Vždy som ju považoval za ideál, bola najmúdrejšia a najúžasnejšia – jednoducho ocinkova dcéra. Keď dovŕšila teenagerský vek, začala mať hormonálne problémy. Jej váha išla drasticky hore, hoci ďalej som ju vnímal ako najúžasnejšiu – videl som, že si nevie rady so svojou váhou. Hanbila sa za svoje telo, obliekala sa do veľkého oblečenia. Nemohol som sa pozerať na to, ako sa dcéra trápi, bál som sa o jej zdravie. Okrem toho bola osamotená, kvôli nízkej sebadôvere si nevytvorila žiaden trvalý vzťah. Chcel som mať šťastnú rodinu, zaťa a vnukov bežiacich ku mne s úsmevom.

Jedného dňa sa dcéra vrátila domov s plačom. Chlapec, s ktorým sa stretávala si vybral inú – ako konštatovala „chudšiu“. Nemohol som zniesť myšlienku, že niekto nevidí v mojej dcére tie pekné vlastnosti len preto, že má problémy s nadváhou.

Otec vedec, čiže ako som vynašiel recept na štíhlu postavu!

Nie je nič horšie ako bezmocnosť. Je ťažké pozerať sa na to, ako blízka osoba trpí a my s tým nemôžeme nič robiť. Je isté, že som nemohol nič urobiť s utrpením dcéry? Som koniec koncov vedec! Nie na to som strávil pol života v laboratóriu. Rozhodol som sa konať a začal som výskum.

Na začiatku som trávil v laboratóriu niekoľko hodín denne. Rozhodol som sa na nejaký čas zanechať moju prácu a naplno sa venovať výskumu nad inovatívnou metódou chudnutia. Vedel som, že musí byť nejaký spôsob a keď ho nájdem, pomôžem nielen svojej dcére, ale miliónom ľudí na celom svete. Celý rok som strávil v laboratóriu – nebol som takmer vôbec doma, robil som intenzívne štúdie a každú chvíľu som dcére prinášal nové zmesi. Všetko bolo 100% prírodné, takže som sa nebál vedľajších účinkov a dával som ich Karolíne, aby som videl, ako zareaguje jej organizmus. Ukázalo sa, že dvojfázová formula bola trefou do čierneho. Po dvoch dňoch používania sa dcéra priznala, že sa cíti skvele a má oveľa lepšiu náladu. Jedla pravidelne, prípravok potláčal jej hlad a nemala ani chuť na sladké či slané maškrty. Jej miery sa menili pred očami, zo dňa na deň bola jednoducho chudšia. Stačili 2 mesiace, aby dcéra ku mne pribehla v nádherných šatách a vykríkla: Ocko! Konečne som sa zmestila do veľkosti S! Bol som hrdý a môj vynález prekvapil aj mňa samého!

Vďaka tejto metóde Karolína schudla 28,5 kg za dva mesiace. Od prvého použitia jej organizmus začal spaľovať tuk, bez ohľadu na to, čo jedla a koľko sa hýbala. Je šťastná a usmiata, necíti bolesť chrbtice, nebola unavená a ospalá, a čo je najdôležitejšie, zbavila sa problému inzulínovej rezistencie a zlepšila si celkovo výsledky!

Doteraz nebola možnosť ako sa zdravým spôsobom zbaviť toľkých kilogramov! Moja metóda umožňuje schudnúť rýchlo, bezpečne a na dlhé roky!

Odkedy je moja dcéra štíhla, celý čas ju vidím šťastnú a usmiatu
Odkedy je moja dcéra štíhla, celý čas ju vidím šťastnú a usmiatu

Teraz vysvetlím, prečo je moja dvojfázová metóda taká účinná a poskytuje 100% istotu ako dosiahnuť vysnívaný výsledok:

Fáza I – Príprava organizmu na chudnutie

Toto je neobyčajne kľúčová fáza, na ktorú každý zabúda počas chudnutia! Aby bolo možné sa zbaviť nadbytočných kilogramov, treba sa na to pripraviť a očistiť organizmus od usadenín a toxínov. Toxíny nielen že spôsobujú rôzne závažné ochorenia, ale blokujú metabolizmus a zadržiavajú tuk v organizme. Sú všade a nie je možné sa pred nimi uchrániť!

Metóda, ktorú som vytvoril Ti dovolí sa konečne zbaviť toxínov a vylúčiť hnijúce usadeniny v Tvojom čreve. Vďaka čomu nebude mať organizmus prekážku a začne proces premeny tuku na energiu, vďaka čomu spáliš nadbytok tukového tkaniva a schudneš 15 kilogramov za necelý mesiac bez JOJO efektu!

Fáza II – 24 hodinový režim spaľovania

Úplne prírodné zložky obsiahnuté v prípravku krúžia po organizme a rozbíjajú v ňom nahromadené tukové tkanivo. Rozbité tukové zhluky sa okamžite menia na energiu a sú spálené. Nemusíš cvičiť, aby si získala vysnívanú postavu a zbavila sa celulitídy.

Nemusíš dlho čakať na efekty, Tvoj organizmus začne okamžite spaľovať tuk! Celodenný režim spaľovania Ti umožní sa nenávratne zbaviť tukového tkaniva!

Prečo mi dôveruje toľko ľudí a získal som uznanie na celom svete?

Je to veľmi jednoduché – 99% osôb používajúcich moju metódu schudlo minimálne 15 kg za mesiac!

Pred a po

Črevá plné toxínov, čo blokuje spaľovanie tuku. Spomalený metabolizmus. Čisté črevá so zdravou peristaltikou. Zdravý metabolizmus a rýchle spaľovanie tuku.
Črevá plné toxínov, čo blokuje spaľovanie tuku. Spomalený metabolizmus.
Črevá plné toxínov, čo blokuje spaľovanie tuku. Spomalený metabolizmus. Čisté črevá so zdravou peristaltikou. Zdravý metabolizmus a rýchle spaľovanie tuku.
Čisté črevá so zdravou peristaltikou. Zdravý metabolizmus a rýchle spaľovanie tuku.

Doteraz nikto neveril, že je možné zdravo a rýchlo chudnúť. Konečne sa to zmenilo – moja dvojfázová formula na chudnutie, meniac návyky organizmu spôsobuje, že nahromadené tukové tkanivo sa mení na energiu a okamžité spaľovanie. Vďaka tomu namiesto priberania chudneš, bez ohľadu na to, čo ješ a aký životný štýl vedieš. Prípad mojej dcéry je len kvapka v mori – dôveruje mi vyše 16.000 ľudí! Teraz sa tešia svojim zdravím a štíhlou postavou.

Neveríš? Všetky pochybnosti sa rozplynuli v Medzinárodnom výskumnom centre v Massachusetts, ktorý jednohlasne potvrdil účinnosť tejto metódy! Tento objav bude už onedlho známy na celom svete! Už dnes študenti medicíny poznajú tento spôsob z hodín výživy! Som na seba hrdý, ale viac sa teším z toho, že konečne budem môcť pomôcť ľuďom na celom svete!

Je to 100% prírodná, bezpečná a účinná metóda!

Príroda nám dala viac, ako si myslíme. Všetko, čo potrebujeme k životu je na tomto svete be zásahu strojov a ľudí. Tak isto je to s chudnutím – len 100% prírodné zložky Ti umožnia sa tešiť so zdravej postavy, pretože len ony sa môžu plne spojiť s Tvojim – prirodzeným – telom! Je to absolútne jednoduché!

Známi Ti budú závidieť! Získaš uznanie a zvýšiš si sebavedomie!

Nikdy nezabudnem, ako moja dcéra pribehla ku mne, aby mi povedala, že chalan, za ktorým plakala ešte pred dvomi mesiacmi ju uvidel po ukončení kúry a prosil o odpustenie!

Dvojfázová formula je niečo viac ako len chudnutie – je to istota, že sa to podarí a záruka bezpečenstva. Veď prečítajte si sami:

1. 100% prírodný a bezpečný

Ako som už spomínal – moja metóda je prírodná, bezpečná a účinná. Pozostáva zo samých prírodných zložiek. Je zázrakom na chudnutie Matky Zeme v koncentrovanej malej kapsule.

2. Hydratuje organizmus

Vďaka vlastnostiam metódy a faktu, že je úplne rozpustná vo vode, môžeš prijať trojnásobok výživných zložiek ako z normálneho jedla! Znamená to, že bez ohľadu na to, čo ješ – kapsulka bude vždy silnejšia!

3. Účinkuje okamžite!

Nemusíš čakať a počítať dni – to účinkuje od prvej kapsulky. Vďaka tomu môžeš chudnúť aj vtedy, keď spíš!

Fatfix

Vlastnosti:

 • Eliminovať škodlivé nánosy a toxíny pre organizmus
 • Zrýchlenie metabolizmu
 • Zlepšenie zdravia a vylúčenie zákerných chorôb
 • Celodenné, aktívne spaľovanie tuku
 • Jednoduché používanie

Odpovedz si na otázku: oplatí sa to?

Oplatí sa ďalej počítať kalórie a trápiť sa každým skonzumovaným jedlom? Ničiť si zdravie v posilňovni a vystavovať sa úrazom a zlomeninám? Oplatí sa hanbiť sa svojho tela a obávať sa názorov iných?

Ak sa chceš zbaviť týchto problémov, zlepšiť si zdravie a konečne vyzerať dobre – neodkladaj to a nechaj si pomôcť. Vytvoril som túto metódu pre dcéru a teraz ju odovzdávam Tebe. Zober si ju a preži život tak, ako chceš – bez obáv, stresu a zlého pocitu.

Chudneš bez rizika!

Stovky nezávislých štúdií potvrdzujú – formula Fatfix je celosvetovým objavom! Umožňuje schudnúť 15 kg za 30 dní, bez žiadnych vedľajších účinkov! Okrem toho, formula Fatfix získala prestížne ocenenie Spotrebiteľa, čo dáva istotu, že bude fungovať aj u Teba.

Záruka dobrej značky

Vystavená Medzinárodným výskumným centrom z Massachusetts Ti dá 100% garanciu originality. Tu si objednáš môj výnimočný doplnok, vďaka ktorému schudneš 15 kg za 30 dní.

Záruka dobrej kvality

Vďaka tejto záruke máš istotu, že Fatfix pozostáva zo 100% prírodných zložiek prospešných pre Tvoje zdravie, ktoré nielen pomáhajú s chudnutím, ale starajú sa o celý Tvoj organizmus.

Záruka spokojnosti

Účinnosť Fatfix potvrdzuje až 99% respondentov, ktorí už po užití prvej tabletky zaznamenali účinky. To je záruka, že dosiahneš vysnívaný cieľ!

Fatfix – Tvoj spôsob na vysnívanú postavu!

Farmaceutické firmy z celého sveta sa dnes bijú o Fatfix – všetci prosia, aby som im predal patent a ponúkajú mi veľké peniaze. Viem, že ak sa moje kapsule objavia na trhu, budú veľmi drahé! Ja chcem, aby si môj prípravok mohol dovoliť každý. Preto kým ho predám, zdieľam svoj prípravok s mojimi rodákmi takmer zadarmo!

Za účasť v klube zliav môžeš získať kapsule Fatfix s úžasnou 89% zľavou. Robím to pre Vás, pretože chcem žiť v krajine šťastných ľudí!

Využi túto šancu, kým môj doplnok prevezmú japonské farmaceutické koncerny a bude dostupná na trhu za obrovské peniaze. Objednaj si Fatfix teraz – bez žiadnych platieb cez internet, kariet či zakladania účtu zákazníka. Jednoducho vyplň formulár a za kapsule zaplatíš kuriérovi pri prevzatí zásielky!

prof. Peter Cmorej