AKO SOM SCHUDLA 33 KG a ZÍSKALA LÁSKU SVOJHO ŽIVOTA ?

[Presný recept, ako to urobiť]

Nadváha veľmi komplikuje život. Chcela by si sa účinne zbaviť prevísajúceho tuku na bruchu a príliš veľkých stehien ? Spoznaj jednoduchý spôsob ako sa zbaviť prebytočných kilogramov.
Ani si netušila, aké je to jednoduché !

Prečítaj si príbeh Anny Kramárovej, ako schudla až 33 kilogramov. Hoci ako mladé dievča bola veľmi štíhla, prvé tehotenstvo všetko zmenilo. Nevedela sa už vrátiť k vwojej predchádzajúcej váhe. Všetko zmenilo jedno stretnutie. Ukázalo sa, že jednoduchý spôsob na chudnutie bol na dosah ruky. Anna nám prezradila spôsob, ako si poradiť s nadváhou. Ten príbeh Vás zaujme…

Keď som spoznala svojho budúceho manžela, bola som veľmi štíhla. Rýchlo sme sa zobrali a otehotnela som. Bohužiaľ, ukázalo sa, že tehotenstvo je rizikové a takmer celých 9 mesiacov som musela ležať. Veľmi som pribrala. Tesne pred porodom som vážila o 35 kg viac. Dúfala som, že potom rýchlo schudnem.

Tajomstvá žien - Delíme sa o naše tajomstvá

NNepodarilo sa mi vrátiť sa k pôvodnej váhe

Bohužiaľ, nič také sa nestalo. Priberala som čoraz viac, lebo som zajedala stres. Vzťah s mužom tiež nebol ideálny. K tomu pribudli problémy so svokrou.

V jeden večer som nechtiac počula, ako sa môj muž so svojou matkou vysmievajú z mojej nadváhy a prezývali ma hroch. Preplakala som celú noc. Rozhodla som sa niečo so sebou urobiť.

Jojo efekt

Nejedla som takmer nič. Schudla som len 3 kg za mesiac. To ma zlomilo a vrátila som sa k pôvodnej strave. Jojo efekt zaručený. Pribrala som 7 kg. Nadváha mi komplikovala život. Nemohla som sa hrať s moim synčekom, nájsť vhodné oblečenie. V práci som mala častý kontakt s klientami, także som musela dobre vyzerať. Problém bol taktiež s väčšími príležitosťami. Boli sme pozvaní na svadbu sesternice. Zázrakom sa mi podarilo nájsť pekné šaty v mojej veľkosti. Bolo to k ničomu. Celú svadbu som presedela pozerajúc sa, ako sa môj muž skvele zabáva so svojou známou s vysokej školy. Bola dvakrát chudšia odo mňa. Závistlivo som sa prizerala ako tancujú, ako ju s ľahkosťou zdvíha a objíma v páse.

Tajomstvá žien - Delíme sa o naše tajomstvá

Opäť sa to nepodarilo

Opäť som sa rozhodla schudnúť. Krabičková dieta, intenzívna praca v posilňovni. Tentokrát sa mi podarilo schudnúť až 10 kg. Avšak ukázalo sa, že som opäť tehotná a takisto ako predtým, ide o rizikové tehotenstvo. Pribrala som ďalších 20 kg.

Po narodení dcérky som sa zaprisahala, že akonáhle prestanem dojčiť, začínam s chudnutím. Vtedy sa nieco prihodilo v mojom živote…. Môj manžel povedal, že sa musíme rozísť a odchádza za inou.

Tajomstvá žien - Delíme sa o naše tajomstvá
Tajomstvá žien - Delíme sa o naše tajomstvá
Tajomstvá žien - Delíme sa o naše tajomstvá

Zostala som sama s dvomi malými deťmi

Z beznádeje som začala jest čoraz viac a viac. Prestalo mi úplne záležať na tom, ako vyzerám a tým, č osa deje s moim telom.

Čo bolo najhoršie, jedného dňa som uvidela bývalého muža s ňou. Vysvitlo, že jeho novou partnerkou bola tá známa s vysokej školy, s ktorou sa tak voľakedy dobre bavil na svadbe. Boli usmiati a evidetne spolu šťastní. Ona bola krasna, štíhla, modernę oblečená.

To ma ubíjalo ešte viac. Nechal ma kvôli innej, pretože som bola tučná. Nikdy mi nepovedal, že moja nadváha mu prekáža. Nikdy mi nenavrhol, aby som s tým nieco urobila. Vždy tvrdil, že to nie je pre neho podstatné.

Sklamalo ma to. Namiesto toho, aby som nieco so sebou urobila, hľadala som potešenie v jedle. Efekt nenechal na seba dlho čakať. Vážila som 90,2 kg !

Vážila som 90 kilogramov !

Jedného dňa som stretla svoju známu. Ledva som ju spoznala, pretože bola dvakrát menšia. Marta bola najtučnejšou osobou na strednej škole. Vážila vyše 100 kg. Teraz vyzerala ako mladá bohyňa, štíhla a v dobrej forme.

„Ako si to urobila ? Ako si schudla ? Diéta, namáhavé cvičenia, alebo operácia zmenšenia žalúdka ? „ – spýtala som sa.

Marta odpovedala : „Daj pokoj, Andrea. Aká dieta, aké cvičenia ? O operácii ani nehovorím. To ovocie. Príď ku mne na kávu, všetko Ti poviem.”

Marta zmenila môj život

O niekoľko dní neskôr sme sa stretli u nej. Marta mi porozprávala, ako schudla. Vďačila za to výťažkom so šafránu a spirulíne. Nechcelo sa mi veriť. Pred kúrou Marta vážila 105,5 kg. 3 mesiace brala 1 kapsulu Fatfixu denne a schudla až 40 kg! Najdivnejšie bolo to, že nezmenila stravovanie, ani sa neničila cvičením. Dala mi link na stránku, kde sa dá kúpiť originálny preparát.

Hoci sa mi nechcelo veriť tomuto príbehu, navštívila som stránku. Rozhodla som sa zariskovať a poslala som objednávku. Už o 2 dni som obdržala balenie Fatfix. Hneď som vzala 1 kapsulu.

Po 7 dňoch som sa postavila na váhu. Vážila som o 5 kg menej ! A to ledva po týždni brania kapsúl.

Schudla som 5 kg za 7 dní. Bez diét a cvičenia

Cítila som na oblečení, že váha ide dole. Jednoducho len tak, bez námahy. Jedla som to, čo obyčajne, vykonávala som každodenné činnosti a to bolo úplne všetko, čo som robila. Po 12 dňoch som si obliekla džínsy, ktoré mi ešte donedávna boli malé. Váha ukazovala o 12 kg menej. To znamenalo, že som chudla 1 kg denne !

V priebehu dwóch mesiacov som schudla 22 kilogramov. Cítila som sa naozaj skvelo. Pribudla mi odvaha, moja pokožka vyzerala žiarivo a hladko aj napriek tomu, že som strácala kilá.

Musela som vymeniť celý šatník, lebo všetko mi bolo veľké. Zmenila som taktiež prácu. Už som nebola tou nesmelou tučnou ženou, ale niekým, kto pozna svoju hodnotu. Jenoducho peknou ženou.

Z tučnej ženy som sa premenila na krásnu ženu

V novej práci bol sympatický informatyk. Od začiatku som cítila, že som mu padla do oka. Rado, lebo tak sa volal, ma zaujal. Nakoniec sme išli na kávu a začali sa stretávať.

S Radom máme úžasný vzťah. Netrápim sa, že znovu priberiem. Boli sme na dovolenke all inclusive a vôbec som sa neobmedzovala. Priniesla som si len suveníry, žiadne kilogramy navyše. Hoci neberiem FatFix už dva mesiace, žiaden jojo efekt sa nedostavil.

Tajomstvá žien - Delíme sa o naše tajomstvá
Tajomstvá žien - Delíme sa o naše tajomstvá

P.S Celkovo som schudla 33 kg. Bez obetovania sa a cvičenia. Jediné, čo som robila bolo, že som pravidelne brala FatFix.
Teraz vážim 57 kilogramov a cítim sa jednoducho skvele. Mám veľa energie a sily. Často behám alebo jazdím na bicykli s mojimi deťmi a Radom. Môj život začal mať zmysel.

Viem, že príbeh Marty môže vzbudzovať nedôveru. Tiež som si myslela, že sú to hlúposti. Aj napriek tomu som vyskúšala jej metódu, čiže kapsule Fatfix. Aj naďalej som nemusela nič robiť, považovať sa za obeť života a situácie. Jednoducho by som stála na mieste. Zariskovala som !

Chcem sa odvďačiť za to, čo som dostala, także sa delím týmto sposobom. Pokiaľ chceš byť ako ja opäť kr8sna, atraktívna a chceš získať sebadôveru a nájsť šťastie v živote a láske, jednoducho to vyskúšaj ! Nechávam tu odkaz na stránku, ktorý mi dala Marta. Stačí, že klikneš na modre tlačítko nižšie a otvorí sa stránka. Zvyšok už závisí od Teba. Ty rozhodneš, čo urobíš.

Komentáre (7)

Napíš komentár. Tvoj názor ja pre mňa dôležitý. Maj úctu voči iným užívateľom. Urážlivé komentáre budú odstránené.

Tvoj nick sa zobrazí vedľa komentára.
Emailová adresa bude zverejnená na stránke.
Agáta
Dnes

Prečítala som to jednym dychom. Už som si objednala !

Karolína
Dnes

Díky za návod. Dúfam, že aj mne sa to podarí

Martina
Dnes

Už som voľakedy čítala o Fatfix a tomu dievčaťu sa to tiež podarilo. Teraz už nemám výhovorky, objednávam.

Tatiana
Dnes

Tiež užívam Fatfix 2 týždne. Schudla som už 10 kilogramov. Cítim sa božsky !

Sofia
Dnes

Potrebujem schudnúť 30 kilogramov. Už žiadne výhovorky, dnes objednávam. Držte mi palce.

Lenka
Dnes

Môj príbeh je podobny tomu môjmu : rizikové tehotenstvo, veľká nadváha a muž ma nechal . Chcem takú zmenu ako Ty. Zariskujem a objednám si ten prípravok, lebo už mám dosť takéhoto života.

Júlia
Dnes

Moja priateľka tiež užívala fatfix a schudla 15 kg za mesiac. Vyzerá super. Doporučujem !

Eva
Dnes

Práve mi včera pryśli. Dám vedieť, ako sa mi darí

Matej
Dnes

Som tu asi jediný chlap Tiež som mal problemy s váhou, nechala ma partnerka. Kúpil som si fatfix a ….mám už o 20 kg menej a novú známosť.

Ann
Dnes

Počula som už veľa dobrych recenzií o tomto doplnku. Presvedčila si ma. Tiež si objednám.