BangSize - Tvoj zdroj sily!

Medireal

Ahojte,
som odborník na poruchy erekcie. Už mnoho rokov sa stretávam v práci s pacientami, ktorí majú rôzne problémy sexuálneho charakteru. Vždy som im chcel pomôcť, ale nemohol som. Odkedy som spoznal BangSize - odporúčam ho každému.

Odporúča,
Marek Novák

Viete, že...

 • Problémy s erekciou,
 • Problémy s predčasnou ejakuláciou,
 • Komplexy z malého penisu,
 • Neskopojnosť so sexuálnym životom

Je problém väčšiny mužov na svete ?

Podľa posledného anonymného prieskumu sa každý muž stretáva s aspoň jedným z vyššie uvedených problémov. Zatiaľ čo niektoré sa zdajú byť ľahší ako ostatné, účinky ignorovanie sexuálna dysfunkcia sú vždy rovnaké. Nespokojnosť so sexom, komplexy šíriaca sa do všetkých oblastí života, nedostatok sebavedomia, strach z odmietnutia, rozlúčka alebo zrady, rovnako ako neustála frustrácia spôsobená nedostatkom uspokojenie v posteli má obrovský dopad na celý život. Večné hádky s partnerkou, problémy v iných vzťahoch - neustále dokazovanie sebe aj ostatným, že ste dosť dobrí. Poznáte to? Aj keď sa to môže zdať neuveriteľné, ukazuje sa, že muži so sexuálnymi problémy sú oveľa menej úspešní, dokonca aj v profesionálnej sfére. Ustavičnej dokazovanie, že nie ste horší, ktoré sa podvedome prejavuje v živote takého muža, sa tiež stáva viditeľné v práci - aj keď zamestnávateľ a spolupracovníci nepoznajú dôvod tohto správania - často vidia sexuálne frustrovaného človeka jednoducho ako niekoho, kto sa snaží za každú cenu dokázať svoju pravdu, ako burana alebo dotieravého môže, ktorého spoločnosť je jednoducho unavuje.

Môže sa zdať, že najjednoduchší spôsob riešenia sexuálnych problémov je jednoducho navštíviť lekára. Jedinou vecou, ktorá stojí v ceste, je pocit hanby, ktorý sa často ukáže ako neprekonateľná bariéra. Muži, ktorí sa však rozhodnú ísť k špecialistovi, často dostanú rovnakú odpoveď - existuje iba jedno riešenie - zmeniť svoj životný štýl. Ukazuje sa totiž, že problémy s erekciou sú najčastejšie spôsobené faktormi, ako sú:

Medireal

Nadváha

Aj niekoľko kíl navyše môže spôsobiť obrovské problémy s erekciou. Okrem zjavného oslabenia tela spôsobeného nadmernou telesnou hmotnosťou sa vyskytnú aj problémy s prijatím samého seba. To je obrovská prekážka v úspešnom pohlavnom styku aj v dosiahnutí erekcie. Skutočný problém nastane vtedy, keď sa frustrovaný muž pokúša zajedať svoje problémy - povestný kruh sa uzatvára a problémy nezmiznú.

Medireal

Cigarety

Radi si dáte cigu po poriadnej večeri alebo ... dobrom sexe? Ak áno, to druhé sa pravdepodobne nestáva často. Fajčenie cigariet významne oslabuje fungovanie tela a má obrovský vplyv na mužskú potenciu. Otázkou je, či je ľahké vyhrať nad závislosťou? Odpoveď tu na ňu nenájdete, aby ste ju získali, musíte len načúvať svojim potrebám.

Medireal

Alkohol

Ak tento odsek chcete vynechať a myslíte si, že sa Vás to netýka, pretože nemáte problém s alkoholom, zostaňte a čítajte až do konca. Alkohol otravuje organizmus a dokonca aj jeho občasná konzumácia môže spôsobiť problémy s potenciou. Musíme sa však vzdať poháre vína k večeri alebo panáka whisky na stretnutie so svojím švagrom? Jedná sa o zvyky, ktorých sa ťažko vzdávame, zvlášť keď si nie sme 100% istí, že to nám pomôže zbaviť sa problémov.

Medireal

Cukor

Teória, že cukor je prospešný pre naše zdravie, už dlho patrí medzi mýty. Niekedy sa mu hovorí biela smrť, nepomôže Vám získať vitálnu silu alebo podporiť váš sexuálny život. Je však ľahké hovoriť o obmedzovaní cukor, pokiaľ sa vyskytuje takmer vo všetkých potravinárskych výrobkoch. Dokonca aj ovocie obsahuje svoj - mierne bezpečnejšie - druh: fruktózu, ktorá v nadmernom množstve tiež sťažuje udržiavanie zdravia v oblasti reprodukčných orgánov.

Boli to len príklady produktov, ktoré nám bránia v dosiahnutí silnej a dlhodobé erekcie. Ich odstránenie bohužiaľ nemusí nutne pomoct. Každý z nás tiež zápasí s vecami, ktoré sú mimo našu kontrolu, ako sú: choroby, vek, genetická záťaž.

BangSize - Najlepšie riešenie!

Medireal

Prečo BangSize pomáha v boji proti sexuálnym problémom? Nepomôže Vám schudnúť, nevylieči žiadne choroby, ktorými trpíte, ani neznížia vstrebávanie cukrov vo Vašom organizme. Navyše rozhodne nezanechá fajčenie miesto Vás. Má teda šancu na úspech? Ukazuje sa, že áno - väčšia než si dokážete predstaviť. Vďaka starostlivo zvolenému zloženiu BangSize rieši problémy pri zdroji - posilňuje mužský reprodukčný systém a zvyšuje prívod krvi do penisu. Vďaka tomu je jeho pôsobenie vždy účinné - bez ohľadu na dôvody vášho sexuálneho zlyhania. BangSize už po niekoľkých dňoch používania dokáže posilniť svaly okolo penisu a otvoriť krvné cievy, aby dosiahol úplné a tvrdé erekcie. To spôsobuje nielen dlhú erekciu a oddialenie ejakulácie, ale predovšetkým - vďaka zvýšenému prívodu krvi zväčšuje penis a lepšie ho zásobuje krvou, čo Vám i Vašej partnerke zaistí oveľa lepší zážitok počas sexu.

Prečo BangSize funguje?

Stopercentná úspech BangSize je daný predovšetkým starostlivo vybraným zložením produktu. Prírodné ingrediencie, ukryté vo forme rýchlo sa vstrebávajúceho krému, zaisťujú 100% účinnosť. Ide o tzv. Aktivátory. Medzi ne patria:

 • Ginko Biloba:
  Hlavná zložka, známa po stáročia pre svoje posilňujúce vlastnosti. Preniká do mäkkých tkanív, a tým posilňuje svaly a šľachy okolo penisu - vďaka tomu predchádza všetkým zraneniam a pomáha dosiahnuť erekciu takmer okamžite po použití - bez ohľadu na zdravotné problémy alebo choroby muža, ktorý siahne po BangSize.
 • Výťažok z aloe:
  Užitočný hlavne pre mužov po tridsiatke. V tomto veku sa zvyčajne začínajú objavovať problémy s prostatou a častejšie sú tiež zápaly v oblasti mužských reprodukčných orgánov. Aloe upokojuje zápal, odstraňuje bolesť a znižuje opuchy, čím pomáha zvýšiť prietok krvi do penisu a zaisťuje tvrdú a zdravú erekciu.
 • Výťažok zo sladkých mandlí:
  Tento extrakt sa už mnoho rokov používa v estetickej medicíne - umožňuje napnúť pokožku na penise, vďaka čomu je menej ochabnutý a plnšie. Má kľúčový vplyv na zlepšenie vizuálneho stavu mužských reprodukčných orgánov.
 • Bambucké maslo:
  Zvyšuje kĺzavosť, zvlhčuje penis, pomáha zlepšiť prietok krvi. Poskytuje nielen tvrdú erekciu, ale predovšetkým zvyšuje potešenie zo sexu - pre Vás a Vašu partnerku.
 • Kofeín:
  Prírodné aktivátor penisu - povzbudzuje činnosť celého organizmu a stimuluje reprodukčné funkcie orgánov. Vďaka tomu si môžete užiť nielen dlhý, vášnivý sex, ale tiež bohatú, aj keď oneskorenú ejakuláciu. Výrazne predlžuje pohlavný styk.
 • Výťažok z kvetov arniky horskej:
  Dokonalé doplnenie kompozície. Vďaka svojim zahrievacím vlastnostiam spôsobuje bezbolestné a rovnomerné zväčšenie penisu po celom jeho povrchu.

Tri fakty, na ktoré by ste nemali zabudnúť:

 • Správny intímny krém musí byť bezpečný.
  BangSize má 100% prírodné zloženie, čo zabezpečuje bezpečné používanie.
 • Správné vstrebávanie = istota účinku.
  Krém BangSize sa nanáša presne tam, kde by sa mal v danej chvíli nachádzať. Vďaka tomu nemusíte čakať na efekty a môžete sa do toho pustiť kedykoľvek potrebujete.
 • Dobrý sex je sebadôvera vo všetkých oblastiach!
  Pokiaľ stále premýšľate, či je krém BangSize pre Vás - prestaňte a jednoducho si ho objednajte. Začnite žiť svoj život tak, ako chcete a kedy len chcete. Dobrý sex a uspokojenie v posteli je Vašou zárukou úspechu v každej oblasti života!

Neváhajte - vezmite život do vlastných rúk a objednajte si už teraz!

Objednaj si

FlexaFit - 30

Objednávaš si BangSize, 75ml

Cena 49€ Doručenie zdarma
Tvoje údaje sú 100% v bezpečí SSL
Spôsoby platby *

Správcom vašich osobných údajov je spoločnosť ADMAD Limited. Vaše údaje sa spracúvajú na účely zadania a spracovania vašej objednávky a na doplnkové účely. Podrobnosti: Zásady ochrany osobných údajov.